جراحی زیبایی زنان جوانساری واژن با تزریق چربی

جراحی زیبایی زنان جوانساری واژن با تزریق چربی
0 ۲۳۰

تزریق چربی به واژن

تزریق ژل یا چربی به واژن به هدف زیبایی و جوانسازی مجدد ناحیه تناسلی خانم ها به کار می رود، و با توجه به موفقیت و نتیجه ی مشهود و موثری که دارد، روز بروز بر طرفداران این روش برای شادابی و جوانسازی واژن اضافه میشود.
عموما با افزیش سن پوست حالت افتاده و آویزان پیدا می کند و زیبایی و شادابی خود را از دست می دهد، پوست ناحیه تناسلی هم یکی از نواحی می باشد که بدلیل افزایش سن، زایمان های طبیعی، کاهش چربی بدن و تغییرات هورمونی زیبایی و شادابی خود را پس از مدتی از دست می دهد و دچار تغییراتی از جمله پیری پوست، افتادگی پوست، شل شدگی پوست، لاغر و چروک شدن پوست می شود.

با پیشرفت علم پزشکی متخصصین روش هایی را برای درمان این امر استفاده می کنند که یکی ازاین روش ها تزریق ژل یا چربی به اندام تناسلی می باشد. پزشک با این کار باعث از بین رفتن پیری و افتادگی پوست و در نتیجه جوان سازی واژن می شود. انتخاب تزریق ژل یا چربی به عوامل متعددی بستگی دارد.ما در تیم محتوایی سپیدیار، در ادامه علاوه بر توضیح هر یک از روشهای تزریق ژل به واژن و تزریق چربی به واژن مزایا و معایب هریک را بیان میکنیم و توضیح میدهیم که در نهایت کدام نوع تزریق برای شما میتواند مناسب تر باشد

 زیبایی و جوانسازی واژن با تزریق ژل یا چربی

– مزایای جوان سازی و زیبایی واژن با تزریق

– کاندیدای مناسب برای تزریق به واژن  جهت جوان سازی و زیبایی مجدد ناحیه تناسلی

– آمادگی های قبل از انجام تزریق به واژن

– تزریق ژل به واژن چیست و چگونه انجام میشود ؟

– مراقبت های بعد از تزریق ژل به واژن

– عوارض و خطرات  تزریق ژل به واژن

– تزریق ژل به واژن (تزریق ژل به لابیا ماژور) به چه افرادی توصیه نمیشود؟

– تزریق چربی به واژن (تزریق چربی به لابیا ماژور) برای جوانسازی  

– مزایای تزریق چربی به واژن نسبت به تزریق ژل

– برای چه افرادی تزریق چربی مناسب تر از تزریق ژل میباشد

– تزریق چربی به واژن به چه افرادی توصیه نمیشود؟

– مراقبت های پس از عمل تزریق چربی به واژن

– عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن

– بین تزریق چربی و ژل چه تفاوتی هست و ماندگاری کدام یک بیشتر است ؟

– فاکتورهای موفقیت  تزریق چربی به واژن

– تزریق چربی به واژن چقدر طول میکشد ؟

– هزینه تزریق ژل و چربی به واژن

 

تزریق چربی به واژن چگونه صورت می گیرد؟

با توجه به اینکه از میان عمل های زیبایی مربوط به ناحیه تناسلی ، تزریق چربی به واژن جز آسان ترین عمل ها است بنابراین بانوان نسبت به سایر عمل ها راحت تر برای آن قدم پیش می کذارند.
در این فرایند ، از جراحی توسط تیغ و لیزر خبری نیست و تنها چربی تزریق شده توسط دستگاه مخصوص ، از شکم شخص دریافت می شود که در یک شرایط بهداشتی و تقریبا بدون هیچ دردی صورت می گیرد.

(البته بعضی از متخصصان و جراحان چربی تزریق شده به واژن را از ناحیه باسن و یا اطراف ران شخص مراجعه کننده می گیرند که این بستگی به شیوه متخصص زنان و همچنین شرایط فیزیکی شخص بستگی دارد.)

در ادامه چربی دریافت شده به ناحیه لابیا ماژور (Labia major) در اطراف واژن تزریق می گردد.  در تصویر زیر لابیاهای بیرونی که تزریق چربی در آن نقاط صورت می گیرد با رنگ بنفش مشخص شده است.

– برای تزریق به واژن به چه کسی مراجعه کنیم ؟

زیبایی و جوانسازی واژن با تزریق ژل یا چربی

همان طور که پیش تر گفتیم به دلایل متعددی مانند افزایش سن ، رژیم های سنگین و کاهش وزن زیاد، مشکلات هورمونی ، زایمان های طبیعی یا بصورت ژنتیکی واژن میتواند شادابی خود را از دست بدهد و پوست این ناحیه دچار چروک و افتادگی شود. برای رفع این مشکل پزشک متخصص زنان اقدام به تزریق ژل یا چربی به لابیا ماژور میکند. لابیا ماژور همان لب های خارجی و بزرگ واژن است که که بارزترین قسمت ناحیه تناسلی زنان می باشد و تزریق منجر به رفع چین و چروک و روشن سازی واژن و در نتیجه زیبایی و جوانی مجدد این ناحیه حساس و پراهمیت می شود.
اگر جایی شنیدید که بعضی از خانم ها در مورد تزریق چربی یا ژل به لابیا صحبت میکنند . تزریق به لابیا ماژور همان تزریق به واژن هست .

 

 

دکتر نسرین سرافرازی  متخصص زنان و زایمان

مطب بهشتی: تهران – خیابان بهشتی – چهار راه اندیشه خیابان سهند – مرکز پزشکی جراحی سهند – پلاک 6
شماره مطب: 88762755-021
شماره مطب: 88762754-021

 

 پزشک زنان خیابان بهشتی – پزشک زنان خیابان سهروردی  – پزشک زنان خیابان شریعتی – دکتر زنان بهشتی – دکتر زنان خیابان بهشتی – دکتر زنان خیابان سهروردی – دکتر زنان خیابان شریعتی – دکتر سرافرازی – دکتر نسرین سرافرازی – دکتر نسرین سرافرازی متخصص زنان-  متخصص زنان – متخصص زنان بهشتی – متخصص زنان خیابان بهشتی -متخصص زنان خیابان سهروردی- متخصص زنان خیابان شریعتی -متخصص زنان سهروردی – متخصص زنان شریعتی – متخصص زنان و زایمان – متخصص زنان عباس آباد – دکتر زنان عباس آباد – پزشک زنان عباس آباد -متخصص زنان خوب عباس آباد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.